Ячмінь оптом

Київ та вся Україна

Наші ціни

Оптові ціни на ячмінь Вас приємно здивують:

  • вищий сорт - 4,8 грн/кг;
  • перший сорт - 4,6 грн/кг;
  • другий сорт - 4 грн/кг;

Ми пропонуємо доставку до Києва, по всій Україні та закордон. Ячмінь сортується та реалізується в мішках по 5, 10 та 50 кг. Мінімальний обсяг замовлення - від 5 тонн. Ми завжди відкриті до співпраці, тому для великих оптових покупців ячменю можливі додаткові знижки.

Контактна Інформація:

30042 , Хмельницька обл., Славутський р-н, , с. Киликиїв , вул. Зелена 1, Україна
З будь-яких питань звертайтесь за телефонами +38(096) 384 1767 або +38(093) 482 0303
Електронна адреса:
buygraincrops@gmail.com

та приєднуйтесь до спільноти ФГ "Світоч" у соціальних мережах:

Ячмінь - одна з найдавніших рослин, яка завдяки окультуренню сьогодні стала важливою сільськогосподарською культурою у світі, а особливо в Україні. Ця метаморфоза перетворила ячмінь з продовольчої культури також і на кормову й пивоварну, а отже – ячмінь продається оптом на Київ та інші міста.

Ячмінне зерно має низький вміст жиру, складні вуглеводи для забезпечення енергією, добре збалансований білок. Ячмінь здатен задовольняти потребу людини в амінокислотах, мінералах, вітамінах, особливо вітаміні E, та інших антиоксидантах, а також нерозчинній і розчинній клітковині, що приносять загальну користь для здоров'я.

Український ячмінь оптом до Києва може частково або повністю замінити пшеницю в багатьох прісних продуктах що випікаються на заводах, також пропарений шліфований рис, овес і кукурудзу в холодних і гарячих готових сніданках. Сьогодні в Україні спостерігається тенденція до збільшення продаж ячменю оптом та його подальше використання, особливо в хлібі з цільного зерна ячменю і продуктах для сухих сніданків.

Дякуючи аграріям України сучасні сорти ячменю оптом на Київ здатні забезпечувати високу врожайність. Враховуючи специфіку кліматичних умов України і особливості нових сортів, фермерським господарством «Світоч» встановлюються оптимальні технологічні умови, що забезпечують отримання гарантованого врожаю і високої якості при доставці споживачеві до Києва чи іншого міста ячменю оптом.

1. Вирощування та переробка

У світових масштабах така зернова культура як ячмінь та його продаж оптом посідає четверте місце, поступившись пшениці, кукурудзі й рису, а на теренах України за обсягом вирощування та продажу оптом на Київ ячмінь віддає першість лиш озимій пшениці. Таке поширення ячменю на теренах України пов'язано з його універсальним використанням.

Високий рівень пристосованості ячменю до різних умов впливає на його широке поширення по всій території України. Ячмінь належить до посухостійких культур. Проростання насіння відбувається при високій вологоємності грунту. Недолік світла дуже негативно впливає на проростання. Тривалість вегетаційного періоду дорівнює 60-110 днів.

Добре пристосовуючись до багатьох умов вирощування, ячмінь у свою чергу дуже вимогливий до родючості грунту. Хоч на теренах України якість грунтів одна з найкращих у світі, спеціалісти ФГ «Світоч» все ж готують їх під посів ячменю на продаж оптом дуже ретельно.

Щоб вирощування ячменю дало хороші результати фахівці фермерського господарства «Світоч» повною мірою забезпечують рослину всіма необхідними мікроелементами на перших етапах росту, адже компенсація нестачі харчування для ячменю, вирощеного на продаж оптом, пізніше практично неможлива.

Восени під оранку аграрії фермерського господарства «Світоч» вносять фосфорні та калійні добрива, навесні до проведення передпосівної культивації - азотні.

Основну обробку поля під ячмінь для продажу оптом на Київ після стерньових попередників спеціалісти фермерського господарства «Світоч» проводять восени. Вона включає два прийоми: лущення стерні і оранку. У зимовий час ФГ «Світоч» активно стимулює процес снігозатримання.

Для знезараження насіння проводимо сухе протруювання.

Збирання ячменю на продаж оптом на Київ фахівці фермерського господарства «Світоч» проводять двофазним способом. Двофазний спосіб передбачає скошування ячменю у валки і, через 3-5 діб, у міру підсихання зерна, валки збираються і обмолочуються техніками ФГ «Світоч».

2. Очищення та складське зберігання

Прибирання озимого ячменю на продаж оптом в Україні проходить у жаркий період року - у червні-липні. Високі температури цього періоду зумовлюють отримання зернової маси, яка формується у процесі збирання культури, з температурою 28-32 градусів. Ця температура є оптимальною для всіх біохімічних процесів обміну речовин, що відбуваються в зерні.

Все ячмінне зерно, яке надходить на потік із поля від комбайну під час збору врожаю, повинно бути якомога швидше, в цей же день, очищене від домішок. Цей захід не тільки дозволить практично виключити чисельність в ньому мікроорганізмів при подальшому зберіганні, транспортуванні до Києва чи іншого міста України чи зарубіжжя, але, і видалити найбільш небезпечні її компоненти, які можуть стати осередками спалаху мікробіологічної діяльності та активного розмноження шкідливих комах.

Саме тому перед зберіганням ячмінь попередньо очищується спеціалістами ФГ «Світоч».

Зерно послідовно пропускається через зерновий сепаратор, магнітний апарат, трієр і сортувальні сита. Аграрії фермерського господарства «Світоч» очищають і сортують зерно в окремому приміщенні.

3. Організація поставок та транспортування оптом

Ячмінь оптом на території України та зарубіжжя доставляємо переважно по залізниці та автотранспортом. Доставка оптом до м. Киів здійснюється безкоштовно.

Робота з перевезення зернових культур досить кропітка, тому фахівці ФГ «Світоч» забезпечують особливі умови для їх транспортування та зберігання. Фермерське господарство «Світоч» створює необхідні для цього показники, щоб ячмінь, котрий перевозиться оптом, зберіг свій первісний стан і був доставлений до замовника в найкращому вигляді. Усі вантажоперевезення здійснюються тільки після укладення договору на доставку між замовником та ФГ «Світоч».

Поточнити вартість перевезення до іншого міста України, окрім Києва, можливо, звернувшись до представника технічної підтримки ФГ «Світоч» у будь-який зручний для Вас спосіб.