Борошно оптом

Київ та вся Україна

Наші ціни

Оптові ціни на борошно Вас приємно здивують:

 • вищий сорт - 4,8 грн/кг;
 • перший сорт - 4,6 грн/кг;
 • другий сорт - 4 грн/кг;

Ми пропонуємо доставку до Києва, по всій Україні та закордон. Борошно сортується та реалізується в мішках по 5, 10 та 50 кг. Мінімальний обсяг замовлення - від 5 тонн. Ми завжди відкриті до співпраці, тому для великих оптових покупців борошна можливі додаткові знижки.

Контактна Інформація:

30042 , Хмельницька обл., Славутський р-н, , с. Киликиїв , вул. Зелена 1, Україна
З будь-яких питань звертайтесь за телефонами +38(096) 384 1767 або +38(093) 482 0303
Електронна адреса:
buygraincrops@gmail.com

та приєднуйтесь до спільноти ФГ "Світоч" у соціальних мережах:

Борошно оптом: як ми це робимо?

Оптова торгівля борошном має неабияке значення, адже наша Україна має неабиякий сільськогосподарський потенціал, здатний надати велику кількість якісної сировини для харчової та переробної промисловості. У всьому світі інвестиції в цю галузь є одними з найпривабливіших, адже людина «їсть для того, щоб жити»: майже всі повсякденні проблеми можна відкласти на "завтра", а про їжу необхідно думати кожен день. Географічне положення України, її родючі землі, помірний клімат - конкурентні переваги, що дає нам можливість знизити витрати і забезпечити товар найвищої якості. Фермерське господарство «Світоч», котре займається вирощуванням зернових та технічних культур вже більше 20 років, забезпечує населення високоякісним продуктом. Борошно оптом - продукт, котрий ми випускаємо, відповідає міжнародним стандартам та вимогам.

Оптова торгівля борошном

Найкраще скористатися можливістю купити борошно оптом у виробника. Компанія-виробник може надати вам цю послугу за найнижчою ціною. Це зумовлено відсутністю посередників між компанією і споживачем, адже саме через них остаточна ціна збільшується. Закуповуючи борошно у ФГ «Світоч», компанії-виробника, покупець зможе придбати її за найбільш вигідною ціною. Здійснивши покупку борошна оптом саме у виробника, ви можете бути впевнені в гідній якості товару. При такому виді співпраці не залишиться сумнівів щодо залежаності та несвіжості товару. Наше підприємство виконує поставки високоякісної екологічно чистої сировини оптом для виробництв харчової промисловості в Київ та по всій Україні. Безпека і найвища якість сировини - це принципи на яких заснована політика нашої компанії. Контроль якості зерна та сучасне обладнання дозволяє виготовляти високоякісне борошно в екологічно чистому регіоні України – Хмельницькій області.
Місія нашого підприємства полягає у виробництві борошняних та зернових продуктів, гарантованої високої якості за гнучкими цінами, з мінімальним впливом на навколишнє середовище, забезпечення гнучкості в обсягах поставок на кожен конкретний ринок і просування такої продукції на міжнародні ринки з різною купівельною спроможністю. Наше виробництво є екологічним, оскільки не має шкідливих викидів, відходи виробництва борошна оптом спрямовуються на виробництво кормів і кормових добавок. Наша пріоритети спрямовані на створення стабільних і довгострокових ділових відносин, що забезпечують рівні і сприятливі умови оптової поставки борошна та своєчасної оплати.

Борошно оптом – організація поставок

Основним вектором розвитку нашого підприємства у сфері забезпечення якості продукції є націленість на покупця в Україні та закордоном. Компанія забезпечена приладами для постійної перевірки контролю якості та забезпечення відповідних досліджень для торгівлі борошном оптом. Нашими спеціалістами здійснюється систематичний контроль якості на всіх етапах виробництва - від часу надходження зерна на склади, до відправки готової продукції споживачеві. Ми невпинно проводимо розробки технологій, котрі допоможуть поліпшити якість та знизити собівартість, що неодмінно зможе задовольнити споживача. Безперечна якість борошна оптом, довгострокові відносини зі споживачами та виробниками в інших галузях сільського господарства, індивідуальний підхід до кожного - це запорука впевненості у завтрашньому дні для наших партнерів. Одним із ключових моментів організації оптових поставок борошна є пошук оптимального співвідношення - вартість / якість. Висока якість готової продукції (борошно оптом) досягається за рахунок забезпечення стабільності якості та безпеки на всіх етапах виробництва, починаючи з моменту відбору поставки сировини. Однією з умов успішного функціонування нашої компанії на ринку, підтримки ринкових позицій є неодмінний принцип встановлення стійких довготривалих взаємовідносин з клієнтами та індивідуального підходу в роботі з кожним з них. Фермерське господарство «Світоч» запрошує до співпраці підприємства, установи, організації харчової, кондитерської та хлібопекарської промисловості. Ми гарантуємо стабільно низькі ціни, можливість надання знижки для постійних покупців, оперативність доставки та надійне партнерство. Наша компанія вже більше 20 років здійснює оптову реалізацію сільськогосподарської продукції на внутрішньому ринку України і на експорт. Високий професіоналізм персоналу та орієнтація на результат - це золоте правило. Ми залюбки розглянемо будь-які Ваші пропозиції про співпрацю і знайдемо кращі варіанти ведення успішного бізнесу! Доставка по Україні можлива у будь-який регіон, доставка борошна оптом та іншої продукції здійснюється також і закордон.

Вирощування та переробка

Борошно – один з найважливіших продуктів для кожної держави. Наше підприємство належить до борошномельно-круп'яної галузі. У нас Ви можете купити борошно оптом різних ґатунків з пшениці та інших зернових. Також ми займаємося поставками інших зернових та технічних культур, таких як ячмінь, горох, гірчиця, рапс, соя, вика. Технологія виробництва зерна - доволі кропітка, адже складається з двох основних етапів робіт. Перший - підготовка грунту (лущення стерні, оранка, передпосівна робота) і посів зернових. Даний етап у нашому фермерському господарстві повністю механізований, адже від його кваліфікованого та своєчасного проходження цілком залежить результат виробництва. Другий етап - роботи по збиранню врожаю. Ми використовуємо як пряме комбайнування (основна маса зерна -95%, виконуємо поточно-груповим методом), так і роздільний спосіб (виконують зі скошування хлібів у валки), таким чином уникаючи втрат. Важливо виконати даний відповідальний етап в найкоротші терміни, що успішно нам вдається. Післязбиральна обробка як один з процесів другого етапу робіт, вимагає вибору ефективних технічних засобів і технологій для раціональної її організації. Технологія переробки зерна на борошно складається з наступних етапів:
 • підготовка до помелу;
 • формування партій для помелу;
 • очищення від домішок;
 • очистка зерна сухим і вологим методом;
 • гидротермічна обробка;
 • помел зерна;
 • подрібнення;
 • зберігання борошна.
Ефективне відділення домішок можливе завдяки фракційному очищенню зерна, тобто поділу його на дві групи: крупну та дрібну. Зерно другої групи відправляємо на особливий сепаратор, котрий відділяє дрібні домішки ( такі як піску, насіння і т.д). У процесі переробки зерна можливе проведення попереднього очищення від вороху або відправка до сепаратору перед позбавленням зерна вологи для відділення крупної групи від легких домішок). Необхідну кількість очисток зерна ми проводимо на повітряно-ситових сепараторах для довершення потрібного ґатунку борошна для оптового продажу.

Пакування та складське зберігання продукції

Систематичне спостереження за зерновою продукцією необхідне задля контролю її властивостей та природних процесів. Гарно сплановане спостереження і вірна аналітична робота з отриманими даними попереджають небажані явища, що в свою чергу відобразиться на якості борошна оптом нашого виробництва. Температура є найважливішим показником, котрий безпосередньо впливає на стан зерна при зберіганні. Забезпечення низької температури на всіх ділянках насипу свідчить про дбайливість зберігання. Також невпинно здійснюється контроль за можливістю зараженості зерна та борошна в оптових поставках. Це допомагає вчасно локалізувати розвиток кліщів і комах та цілком їх знищувати. Наше господарство систематично контролює ступінь вологості зерна, перевіряючи цей показник за шарами насипу. Застосовуючи технологію активного вентилювання, ми забезпечуюємо передпосівну теплову обробку насіння. Активне вентилювання вилучає можливість пошкодження зерна, що, очевидно, може відбуватися під час проходження мас через зернооброблюючі машини і при транспортизації. В свою чергу для зберігання вже готового борошна оптом ми виділяємо сухий, добре оброблений дезинфікуючими засобами склад, без сторонніх запахів та постійно збереженою низькою температурою, що необхідно для гідної якості борошна. Сучасні агро технології та новітнє обладнання у комплексі з багаторічним досвідом та висококваліфікованим персоналом дають можливість Фермерському господарству «Світоч» отримувати високу урожайність зернових та технічних культур. Лабораторія нашого господарчого підприємства здійснює методичний контроль якості та наявність необхідних показників відповідно до стандартів нашої держави.