Горох оптом

Київ та вся Україна

Наші ціни

Оптові ціни на горох Вас приємно здивують:

  • вищий сорт - 4,8 грн/кг;
  • перший сорт - 4,6 грн/кг;
  • другий сорт - 4 грн/кг;

Ми пропонуємо доставку до Києва, по всій Україні та закордон. Горох сортується та реалізується в мішках по 5, 10 та 50 кг. Мінімальний обсяг замовлення - від 5 тонн. Ми завжди відкриті до співпраці, тому для великих оптових покупців гороху можливі додаткові знижки.

Контактна Інформація:

30042 , Хмельницька обл., Славутський р-н, , с. Киликиїв , вул. Зелена 1, Україна
З будь-яких питань звертайтесь за телефонами +38(096) 384 1767 або +38(093) 482 0303
Електронна адреса:
buygraincrops@gmail.com

та приєднуйтесь до спільноти ФГ "Світоч" у соціальних мережах:

Як культура, горох відомий людству понад 2 тисячі років. Його батьківщиною дослідники вважають Південну Європу і Південно-Західну Азію (де ще й до нашого часу збереглися його дикі форми). За допомогою археологічних розкопок науковці довели, що цю культуру здавна використовували на рівні з пшеницею, ячменем і просом.

У сьогоднішніх умовах горох сіють у багатьох країнах, включаючи й нашу Україну. Також серед зернових бобових горох оптом посідає одне з перших місць по врожайності та продажу.

Горох оптом на Київ на теренах України займає другу третину площ, котрі відводяться для посіву зернових бобових культур. Обробляють його на фермерському господарстві «Світоч» для подальшого використання та закупівель гороху оптом у продовольчих галузях та в якості корму.

При вирощуванні зернобобових культур ФГ «Світоч» вирішуються досить важливі завдання землеробства на Україні: підвищення валових зборів зерна та збільшення запасів рослинного білка.

1. Вирощування та переробка

Горох - холодостійка, скоростигла і маловимоглива до грунтів культура у порівнянні з іншими зернобобовими, але деякі умови є вкрай необхідними задля формування високого врожаю, і спеціалістами ФГ «Світоч» вони впевнено виконуються.

Насіння гороху на Україні проростає вже при 1-2ºС. Оптимальна вологість ґрунту має складати 70-80%.

На нашому фермерському господарстві «Світоч» горох для продажу оптом ми садимо тільки на сонячних ділянках, і не в якому разі не в тіні. Посів його відбувається в кілька етапів і з використанням різних, за термінами дозрівання, сортів. Період посівів на Україні починається в кінці квітня і завершується в кінці травня.

При догляді за посівами спеціалісти фермерського господарства «Світоч» вживають заходів по знищенню ґрунтової кірки або бур'янів. Також проводиться боротьба з хворобами та шкідниками.

Починаємо збирати врожай гороху в кінці червня або на початку липня. Збір на ФГ «Світоч» на продаж гороху оптом з доставкою у Київ та інші міста проводиться багаторазово, у міру дозрівання бобів.

У свою чергу технологічний процес переробки гороху заснований на послідовному зішліфовуванні оболонки до повного її відділення від насіння. Лущення гороху досягається в результаті дворазової його обробки в лущильних машинах. Для видалення подряпин іноді додатково на ФГ «Світоч» проводимо полірування. Для цього шліфований горох попередньо подається в пропарювальну та сушильну машини. У сушильній машині горох оптом змішується з харчовим тальком, котрий у процесі обволікає поверхню крупи тонким шаром.

2. Догляд під час зберігання

Зерно, котре надходить від комбайна, містить сухе насіння і вологі домішки,тому його потрібно відразу пропустити через зерноочисну машину.

Перед сушкою зернову масу спеціалісти фермерського господарства «Світоч» можуть охолодити завдяки активному вентилюванню, ефективність і доцільність котрого залежатиме від температури і вологості повітря, а також зерна.

Післязбиральне дозрівання на Україні відбувається лише при низькій вологості зерна.

Важливою умовою, котра впливає на перебіг процесів післязбирального дозрівання на Україні є температура. Насіння дозріває лиш при плюсовій температурі і найбільш інтенсивно - при 15-30 градусах тепла. При подальшому транспортуванні до м. Київ чи іншого дозрівання може продовжуватися.

Вологість - єдиний фактор, що обмежує можливість проростання зерна під час зберігання. Інші умови, що сприяють проростанню (температура і кисень), на ФГ «Світоч» присутні практично завжди.

Забезпечення необхідного контролю під час зберігання вкрай важливе для спеціалістів фермерського господарства «Світоч», адже закуповуючи горох оптом Київ, ви маєте бути впевнені у належній якості товару.

3. Особливості транспортування

Фермерське господарство «Світоч» надає допомогу з транспортування, перевезення оптових поставок зерна автотранспортом вантажопідйомністю від 20 до 35 тон. Для перевезення гороху оптом Україною, в залежності від можливості вантажно-розвантажувальних пунктів, включаючи м. Київ, ФГ «Світоч» пропонує споживачеві бортові і самосвальні автопоїзди - зерновози з заднім та бічним вивантаженням. Доставка гороху оптом до м. Київ є безкоштовною. Вартість доставки гороху оптом від ФГ «Світоч» до інших міст України та зарубіжжя, окрім Києва, Ви можете поточнити, звернувшись до нас у будь-який зручний для Вас спосіб.

Ми працюємо з перевіреними водіями і можемо здійснити перевезення закупки гороху оптом автотранспортом територією України та в міжнародному сполученні.