Рапс оптом

Київ та вся Україна

Наші ціни

Оптові ціни на рапс Вас приємно здивують:

 • вищий сорт - 4,8 грн/кг;
 • перший сорт - 4,6 грн/кг;
 • другий сорт - 4 грн/кг;

Ми пропонуємо доставку до Києва, по всій Україні та закордон. Рапс сортується та реалізується в мішках по 5, 10 та 50 кг. Мінімальний обсяг замовлення - від 5 тонн. Ми завжди відкриті до співпраці, тому для великих оптових покупців рапсу можливі додаткові знижки.

Контактна Інформація:

30042 , Хмельницька обл., Славутський р-н, , с. Киликиїв , вул. Зелена 1, Україна
З будь-яких питань звертайтесь за телефонами +38(096) 384 1767 або +38(093) 482 0303
Електронна адреса:
buygraincrops@gmail.com

та приєднуйтесь до спільноти ФГ "Світоч" у соціальних мережах:

1. Застосування рапсу у сільськогосподарській промисловості

Рапс (укр.- «ріпак») - одна з найпоширеніших олійних культур у світі. Розвиток ріпаківництва залишається стабільним, а провідні країни називають цю культуру стратегічною. І це не дивно. Ріпак має технічне, продовольче, кормове значення і займає важливе місце в продовольчому та енергетичному балансах.

Саме тому ООО «Світоч» займається вирощуванням, підготовкою та організацією продажу оптом таких різновидів рапсу як яровий, технічний, харчовий та кормовий.

Ріпак - унікальна культура за походженням. Неабиякий науковий інтерес для вчених становить власне його поява, адже в дикому різновиді рапс неможливо зустріти, а світу він відомий вже понад шість століть. Науковці дотримуються думки, що рапс був виведений шляхом генетичного поєднання капусти городньої й суріпиці озимої. Однак існують різні тези щодо місця походження цієї культури. Одна частина вчених вважає, що батьківщиною рапсу є Середземномор’я , інша розглядає у цьому спектрі Англію і Голландію.

До України ріпак потрапив приблизно у середині XVI сторіччя. А на сьогоднішній день за обсягами виробництва олійних культур в Україні він поступається першістю лише соняшнику та соєвим бобам.

Щодо світових масштабів - рапсова олія стала третьою за обсягами виробництва після пальмової та соєвої.

У цієї сільгоспкультури широкий спектр застосування. Провідна роль відведена такому кінцевому продукту як олія, що вироблена з його насіння.

Як харчовий продукт рапсова олія може скласти гідну конкуренцію оливковій. Вона сприяє зниженню холестерину в крові та зменшує ризик виникнення інфарктів та інсультів.

Технічне використання ріпакової олії не менш поширене. ЇЇ застосовують в якості біопалива, - це дозволяє знизити потреби у природній нафті і зменшити навантаження на навколишнє середовище. Рапсова олія швидко розкладається й не створює небезпеки для ґрунтів і водойм.

Зелена рапсова маса та її похідні використовуються як корм для великої рогатої худоби, сама рослина – прекрасна пасовищна культура для овець та свиней, адже містить у собі цінні білки, значно знижує ризик захворювань свійських тварин та збільшує кінцевий вихід вовни та м’яса. Ріпак також використовується і як добриво, і як медонос (з одного гектару посівів бджоли можуть виробити приблизно 60-90 кг меду).

2. Вирощування та переробка ріпака

Хмельницька область - одна з найпопулярніших в України для вирощування рапсу. Помірна посушливість та вологість регіону дозволяють створити оптимальні умови для створення якісного продукту.

Ріпак - це високотехнологічна культура, його не можна посіяти і «забути» до збирання врожаю.Саме тому постійний контроль усіх етапів пророщування та виробництва кваліфікованими спеціалістами ТОВ «Світоч» дозволяє отримати високоякісний продукт, а отже - задоволення покупця. Орієнтація на результат – найважливіша задача для нас.

Підготовка для вирощування рапсу у нашому господарстві має наступні етапи:
 • Підготовка грунту (насіння ріпаку дуже дрібне, маса 1000 насінин - від 3 до 7 г.)
 • Підготовка поля (рапс висівається на невелику глибину – 2-3см, тому на полі не повинно бути грудочок)
 • Подвійна обробка насіння ріпака перед посівом (від хвороб та від шкідників)
 • Внесення добрив (азот, фосфор, калій та ін.)

Наші грунти більшою своєю частиною - добре окультурені чорноземи. Вони добре дреновані (уникається замокання насіння), що забезпечує відмінну врожайність, а отже – впевненість покупця в подальших стабільних відносинах.

За сезон ми маємо можливість виростити рапс приблизно 2-3 рази, заодно збагативши грунт поживними речовинами і мікроелементами, що забезпечить його високий мікробіологічний рівень для подальшого успішного використання.

Посів. Ярий рапс висіваємо починаючи з березня до закінчення літа.

Зрізання. Приблизно на сорок п’ятий день від появи сходів на рапсі розпускаються гроноподібні пишні суцвіття. За цей час ріпак виростає до рівня 20-30см. На цьому етапі необхідне підрізання рослини культиватором, та попередньє її оброблення розчином спеціальних препаратів, що сприяє позитивному ферментуванню та створює сприятливі мікробіологічні умови задля збагачення грунту необхідними мікроелементами.

Для успішної боротьби з бур'янами на посівах застосовуємо систему захисту, що включає попереджувальні, агротехнічні, хімічні та біологічні методи боротьби.
 • очищення насіння з доведенням його до посівної кондиції I класу;
 • правильна підготовка, зберігання та використання добрив;
 • знищення бур'янів на необроблюваних землях, чергування культур у сівозмінах з поверненням рапсу на колишнє поле не раніше ніж через 4 роки.

3. Очищення, сушка, та складське зберігання продукту

Для етапу очистки насіння рапсу надходить від комбайнів з поля.

Наші машини спеціально обладнані для роботи з дрібнозернистим насінням.

Для первинного очищення оберемка застосовуємо розділові й зернові, підсівні та сортувальні решета з круглими та довгастими отворами.

Після первинного очищення ріпакове насіння промислового призначення відправляється на наступний етап – переробку, де матеріал додатково очищуюється і сортується.

При вологості рапсу понад 12% необхідна його сушка. Для цього нами використовуються підлогові сушарки, бункери активного вентилювання та інші сушарки з попередньою герметизацією. Щоб насіння не провалювалося, на підлогових сушарках і в бункерах активного вентилювання встановлені металеві сітки з діаметром отворів не більше 1мм.

При механічній сушці:
 • температура ріпакового насіння підтримується на доволі низькому рівні;
 • проводиться інтенсивне перемішування зерна (уникається створення «гарячих зон»);
 • забезпечується стійкий потік повітря у бункер.

Для збереження посівних якостей рапсу ми проводимо змінний режим сушіння: холодне повітря чергуюємо з теплим.

Сухіше насіння направляємо на зберігання без охолодження. Через кілька годин, коли вміст вологи в рапсі вирівнюється, можна почати його охолодження.

Якщо ж вологість насіння при обробці не перевищує 12%, але воно нагріте сонцем у валках до + 25-30°С, то для надійного зберігання його потрібно все ж охолодити.

Насіння ріпаку зберігається нами у знезаражених приміщеннях. Кожну партію, упаковану в мішки, складаємо окремо на піддони на відстані не менше 15 см від підлоги.

Конструкція сховища запобігає потраплянню вологи і витоку насіння.

Необхідний контроль за вмістом вологи і температурою здійснюється нами за допомогою системи датчиків температури.

Для подальшого надійного зберігання сухе насіння необхідно захистити від сорбційного зволоження. В якості водо- і повітронепроникного матеріалу нами застосовується поліетиленова плівка.

Таким чином, застосування поліетилену на складі значно подовжує термін зберігання рапсового насіння.

4. Організація поставок рапсу оптом та транспортування

Орієнтованість на результат, а отже – на задоволення покупця продуктом зумовлює дотримуватись всіх необіхних умов задля безпечного транспортування продукту та збереження його якостей.

Саме тому наше фермерське господарство, котре здійснює поставки рапсу та інших культур оптом, виконує усе необхідне для того, щоб кінцевий продукт, котрий отримає споживач, відповідав найвищим показникам.

Насіння ріпаку у кінцевому вигляді випускається партіями згідно стандартів.

Рапс пакується у мішки, кожен з яких зашитий і опломбований. Насіння транспортується усіма видами транспорту. При транспортуванні залізничним і водним транспортом використовуємо спеціальний покриваючий захист.

Компанія «Світоч» протягом стабільної 20-річної праці здійснює оптову реалізацію рапсу на внутрішньому ринку України і на експорт. Доставка рапсу оптом Україною – до будь-якого регіону. Доставка готової продукціі до м. Київ – безкоштовна.

Наше підприємство завжди готове до співпраці з підприємствами, установами, організаціями харчової промисловості. Ми забезпечуємо стабільно низькі ціни на рівні з високою якістю, можливість надання знижки постійним покупцям, оперативну доставку та стабільні партнерські відносини.