Соя оптом

Київ та вся Україна

Наші ціни

Оптові ціни на сою Вас приємно здивують:

 • вищий сорт - 4,8 грн/кг;
 • перший сорт - 4,6 грн/кг;
 • другий сорт - 4 грн/кг;

Ми пропонуємо доставку до Києва, по всій Україні та закордон. Соя сортується та реалізується в мішках по 5, 10 та 50 кг. Мінімальний обсяг замовлення - від 5 тонн. Ми завжди відкриті до співпраці, тому для великих оптових покупців сої можливі додаткові знижки.

Контактна Інформація:

30042 , Хмельницька обл., Славутський р-н, , с. Киликиїв , вул. Зелена 1, Україна
З будь-яких питань звертайтесь за телефонами +38(096) 384 1767 або +38(093) 482 0303
Електронна адреса:
buygraincrops@gmail.com

та приєднуйтесь до спільноти ФГ "Світоч" у соціальних мережах:

1. Значення сої для українського ринку та споживача

На час сьогоднішній сою оголосили майже чудодійним продуктом.

У свою чергу соєвий фарш, молоко, тофу і навіть соєві горіхи в шоколаді стали символом здорового способу життя. На сході соя здавна відома як «польове м'ясо», а в США її називають «принцесою бобових». На Україні вирощування сої оптом набирає неабиякої популярності за останній час.

Головною позитивною властивістю цього продукту, у котрій вчені впевнені на всі сто відсотків, є здатність знижувати рівень «поганого» холестерину. Щоправда, для того, щоб досягти необхідного ефекту, доведеться вживати до 25 г соєвого білка на добу.

У 1995 році за результатами 38 контрольних клінічних випробувань був зроблений висновок про те, що щоденне вживання приблизно 50 грам соєвих протеїнів замість протеїнів тваринного походження допомагає знизити рівень холестерину майже на 10%.

Згідно з даними різних авторів у насінні цієї культури може накопичуватися в середньому 38-42% білка з варіюванням цього показника від 30 до 50%. Соя є не лише джерелом білка, але і жирового контенту, вміст якого в насінні коливається від 16 до 25%.

Такого роду користь для людського організму можлива лиш при вживанні високоякісної сировини, з якої виготовлені найрізноманітніші продукти харчування. Саме такою сировиною споживач може бути задоволений, купляючи сою у українського виробника оптом, котрий працює згідно європейських стандартів якості.

Усі ці аспекти наголошують на величезне, загальнодержавне значення для України, а саме - необхідність забезпечення українців високоякісними соєвими продуктами. ООО «Світоч» надає можливість забезпечувати споживача сировиною оптом із доставкою в м. Київ, котра відповідає міжнародним стандартам.

Нашими спеціалістами регулярно проводиться вивчення комплексу фізичних і біохімічних властивостей насіння сої, що є біологічно важливим резервом задля поліпшення корисних та якісних ознак насіння сої та її надходження оптом споживачеві.

2. Вирощування та переробка сої

Фермерське господарство «Світоч» вирощує сою для продажу оптом на чистих від бур'янів полях з оптимальними запасами поживних речовин і вологи. Поля України, багаті на родючі чорноземи, відповідають цим високим показникам.

Передпосівна обробка поля мало чим відрізняється від обробки грунту для інших бобових культур. Головна її мета - знищення бур'янів і збереження вологи у грунті.

Посів проводимо у третій декаді квітня - першій і другій декаді травня при прогріванні грунту до температури 10-15°С.

Урожай збираємо після опадання листя і забарвлення бобів у сірий колір.

Поширеною є думка про те, що соя - невибаглива рослина. Насправді, це світлолюбна і вимоглива до тепла культура. Найбільша потреба в теплі необхідна в період цвітіння і формування бобів. Спеціалісти українського фермерського господарства «Світоч» забезпечують оптимальну температуру повітря в цей період - а саме 21 - 22°С. Це вкрай необхідно для подальшої успішної доставки її оптом та безпечного транспортування до Києва чи іншого міста.

Соя також вимоглива і до вологи, хоча і не однаково в усі періоди росту.

Починаючи з фази фази цвітіння потреба вологи дуже різко зростає, що пов'язано з інтенсивним розвитком зеленої маси.

Для формування врожаю соя використовує в 2-3 рази більше поживних речовин, ніж зернові культури, саме тому для її успішної культивації суто необхідна родюча та окультурена земля. Хмельницька область, де розташоване наше господарство, як власне і вся Україна, сповна забезпечені такими високоякісними грунтами.

В якості добрива в початковий період додається 10-20 кг / га азоту. Крім того - 15-30 кг / га фосфору і 25-60 кг / га калію.

За допомогою крапельного поливу сої ми збільшуємо врожайність у 2-2,5 рази.

Задля успішного виробництва соєвих продуктів і подальшої їх реалізації оптом в межах України та за кордоном ми створюємо все необхідне для отримання чистої, високоякісної сировини шляхом кропітливого очищення соєвих бобів. Високоякісне очищення виключить можливі ризики псування продукту при доставці до м. Київ чи будь-якого іншого міста оптом.

Щойно основна сировина формується в матеріальний потік, її піддають наступним типам обробки:
 • Очищення і калібрування (видалення з потоку непотрібних залізовмісних частинок та ін.)
 • Попередня обробка (сушка, термообробка та ін.)
 • Остаточна обробка (комплекс з виробництва соєвого білкового ізоляту)

3. Продукти переробки соєвих бобів та їх застосування

Унікальний хімічний склад сої та наявність найвищого вмісту білка в її насінні дозволяють українським виробникам використовувати її для виробництва сотень видів найрізноманітніших харчових продуктів: від традиційних (соєве молоко, сир тофу, ферментовані соуси, пророщені зерна) до сучасних (білкові концентрати, ізоляти, лецитину та ін.).

На сьогоднішній день наше господарство пропонує такі різновиди та похідні сої для споживача та продажу оптом з безкоштовною доставкою з м. Київ:
 • Харчова соя (має властивості, що дозволяють виробляти з неї широкий спектр різноманітних продуктів, використовується як недорогий і корисний замінник м'яса і молочних продуктів).
 • Повножирна соя (один з найбільш цінних компонентів комбікормів для сільськогосподарських тварин).
 • Один із найцінніших продуктів переробки сої, а саме соєве борошно. (Завдяки своїй харчовій цінності і кількості незамінних амінокислот займає провідне місце серед високопоживних продуктів. Цінний корм для тварин і птиці).
 • Соєва олія. (Також посідає провідне місце серед поживних та корисних продуктів на Україні, лідер серед оптових закупок від харчових заводів Київської області. У рафінованому вигляді застосовується в їжу, в нерафінованому – у якості сировини для виробництва маргарину, підходить для дитячого харчування).
 • Соєвий шрот (Отримуємо його в процесі виробництва олії з соєвого насіння. Містить суттєву кількість мінеральних елементів, білків та амінокислот. Використовується як основа для різного роду комбікормів, дуже вигідно закуповувати оптом.

Усі продукти, одержувані з сої, можна умовно поділити на три великі групи. Основна їхня відмінність полягає у вмісті в кожному з них протеїнів. Такий зміст обумовлено тим, що ізоляти і концентрати - це найбільш очищені форми білків, отриманих з сої. Їх можна легко використовувати для харчування, поєднувати з іншими компонентами.

Такі продукти можуть стати для організму основним джерелом отримання чистого білка.

Вирощування та переробка сої в фермерському господарстві «Світоч» задля подальшого продажу її оптом зростає з кожним роком.

4. Особливості сушки та зберігання сої у ООО «Світоч»

Після збору врожаю, сортування і очищення соя повинна бути збережена у найякіснішому стані до етапу її подальшої переробки чи споживання, включаючи реалізацію оптом. Термін зберігання може варіювати від декількох місяців до року і більше; це дуже важливий показник для такого продукту як соя, а отже, закуповуючи сою оптом, споживач може не хвилюватися через швидке псування продукту.

Сою ми очищаємо від насіння бур'янів і дрібного сміття, а перед сушінням і зберіганням перевіряємо її на наявність цвілі, комах або пошкодженого насіння, задля забезпечення більш ефективного і тривалого зберігання. Для видалення з насіння сої непотрібних елементів нами використовуються повітряно-решітні зерноочисні машини.

З комахами наші фахівці борються шляхом охолодження насіння за допомогою аерації: нижче 20 градусів відразу після збору і нижче 20 градусів у зимовий час. Швидку дезінсекцію у разі необхідності проводимо шляхом фумігації перевіреними та безпечними препаратами при температурі вище 10 градусів.

Безпечне зберігання соєвого насіння залежить від двох основних параметрів: вологості і температури сушіння.

Щойно насіння висушене та містить безпечну для зберігання кількість вологи, ми його негайно охолоджуємо за допомогою відповідної системи аерації.

Для запобігання розповсюдження вологи і нагрівання насіння у сховищах проводиться періодичне провітрювання, а задля збереження якості насіння підтримується постійна температура.

Сушіння насіння повністю виключає ріст мікроорганізмів, уповільнює ферментативні зміни і значно подовжує термін зберігання. Також ця процедура зменшує масу насіння і, таким чином, полегшує його транспортування оптом з м. Київ та обробку. Сушка сої здійснюється шляхом нагнітання повітря через масу насіння при різних температурах.

Належна практика українських спеціалістів, зокрема фахівців ООО «Світоч» щодо зберігання насіння складається з таких етапів:
 • підготовка сховища перед закладкою нового насіння.
 • налаштування системи вентилювання заради зменшення перепадів температури і конденсації вологості;
 • сушка вологого насіння незабаром після збору врожаю, охолодження після сушіння
 • Регулярний огляд насіння на ознаки перегріву, переохолодження чи зараження шкідниками, сортування насіння.